Szkolenie: Kogeneracja - Szczegółowa charakterystyka systemu wsparcia w aspektach prawnych, technicznych oraz praktycznych

Opis szkolenia:

Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu "Kogeneracja 2017/2018 - szczegółowa charakterystyka systemu wsparcia w aspektach prawnych i technicznych", którego celem jest przedstawienie oraz omówienie w usystematyzowany sposób aktualnie funkcjonującego w Polsce systemu wsparcia energii wytwarzanej w wysokosprawnej kogeneracji.

Szkolenie będzie prowadzone przez trzech prelegentów - dwóch wieloletnich pracowników Urzędu Regulacji Energetyki oraz doświadczonego weryfikatora jednostek kogeneracji z renomowanej firmy posiadającej akredytację PCA w zakresie przeprowadzania audytów sprawozdań rocznych z kogeneracji. Oznacza to, iż uczestnikom szkolenia zostanie przekazana wiedza na najwyższym poziomie zarówno w wymiarze prawno-formalnym, jak i stricte praktycznym.

Warto mieć na uwadze, że koniec danego roku oraz początek kolejnego jest to dla jednostek kogeneracji szczególny okres rozliczenia energii elektrycznej wytworzonej w wysokosprawnej kogeneracji. Zdobycie wszechstronnej wiedzy na temat tego procesu umożliwi płynne i bezproblemowe dopełnienie wszystkich obowiązków wobec regulatora, a tym samym pozwoli na niezakłóconą partycypację w systemie wsparcia, w bezpośredni sposób przekładającą się na otrzymanie praw majątkowych. 


Prelegenci przedstawią Państwu wiedzę z zakresu tematyki szkolenia w sposób przystępny i zrozumiały, zwrócą uwagę na zagadnienia kluczowe, a także potencjalne ryzyka i niebezpieczeństwa, które mogą wyniknąć z nieznajomości, bądź błędnego zastosowania przepisów prawnych, a ponadto udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania czy wątpliwości  ze strony słuchaczy.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym harmonogramem szkolenia dostępnym w broszurze szkolenia.

Prelegenci: 

  • Tomasz M. Wiśniewski 
  • Łukasz Podlewski 
  • Marek Marcisz 

Data szkolenia: 12.12.2017, godziny 9.00 - 16.00.

Miejsce: Centrum szkoleniowe ul. Kasprzaka 25, Warszawa.
Dla uczestników szkolenia znajduje się na miejscu bezpłatny strzeżony parking (wjazd na nazwisko uczestnika).

Szczegółowe informacje wraz z harmonogramem i sylwetkami prelegentów:
Broszura informacyjna.

Ceny:

990 PLN + 23% VAT przy zgłoszeniu do 27.11.2017 r. - cena promocyjna
1190 PLN + 23% VAT przy zgłoszeniu od 28.11 do 4.12.2017 r.
1290 PLN + 23% VAT przy zgłoszeniu po 4.12.2017 r.


4% rabatu od 2 osób oraz 6% od 3 osób z tej samej firmy.
Zniżki od 5 osób ustalane indywidualnie. 

Zapisy:

 tl_files/img/more.gif  Formularz restracyjny online

Wróć

Szkolenia

Aktualnie mie ma żadnych nadchodzących wydarzeń.