Szkolenie: Systemy wsparcia OZE w nowelizacji 2018

Opis szkolenia:

Szanowni Państwo,

W związku z decyzją Komisji Europejskiej z dnia 13 grudnia 2017 r. w przedmiocie zatwierdzenia polskiego programu wsparcia energii ze źródeł odnawialnych oraz zmniejszania obciążeń odbiorców energochłonnych w tym zakresie, serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w seminarium dedykowanym procedowanej nowelizacji ustawy o odnawialnych źródłach energii.

Treść decyzji Komisji Europejskiej w tym przedmiocie będzie niewątpliwie istotnie determinować zakres prac nad nowelizacją ustawy o odnawialnych źródłach energii, zarówno poprzez modyfikację obecnie obowiązujących przepisów, jak i w drodze wprowadzenia do niej całkowicie nowych regulacji prawnych. 

Mając na uwadze znaczenie podjętego właśnie rozstrzygnięcia Komisji, serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w seminarium dedykowanym przygotowywanej nowelizacji ustawy o odnawialnych źródłach energii, w toku którego przedstawiona zostanie szczegółowa analiza proponowanych zmian legislacyjnych, a także ich wpływ na funkcjonowanie aukcyjnego systemu wsparcia. Nie zabraknie również czasu na rzeczową i ekspercką dyskusję o skutkach projektowanych zmian dla funkcjonowania poszczególnych technologii OZE, w kontekście regulacji wspólnotowych.

Chcąc przybliżyć Państwu projektowane zmiany ustawy o odnawialnych źródłach energii, w tym stanowisko Komisji Europejskiej oraz wynikające z niego cele i założenia procedowanej nowelizacji, zapoznać z wszelkimi procedurami, wymaganiami formalnymi związanymi z wdrożeniem i przyszłym funkcjonowaniem systemu aukcyjnego, serdecznie zapraszamy na seminarium: Systemy wsparcia OZE w nowelizacji 2018, które odbędzie się w dniu: 6 marca 2018 r. w Warszawie.

 

Prelegent: 

  • Katarzyna Szwed-Lipińska - radca prawny, wieloletni pracownik URE, znany i ceniony ekspert ds. systemów wparcia, wykładowca Uczelni Łazarskiego - na kierunku MBA Energetyka. Znakomity praktyk, zajmujący się zawodowo zagadnieniami problemowymi objętymi tematyką seminarium. Doświadczony administratywista w obszarze stosowania przepisów prawa dotyczących szeroko rozumianego wsparcia wytwarzania energii elektrycznej w źródłach odnawialnych, w wysokosprawnej kogeneracji, a także w zakresie przedsięwzięć służących poprawie efektywności energetycznej. Aktywny uczestnik szeregu prac legislacyjnych związanych z regulacją rynków paliw i energii.

 

Data szkolenia: 6.03.2018, godziny 9.00 - 16.30.

Miejsce: Centrum szkoleniowe ul. Kasprzaka 25, Warszawa.
Dla uczestników szkolenia znajduje się na miejscu bezpłatny strzeżony parking (wjazd na nazwisko uczestnika).

Szczegółowe informacje wraz z harmonogramem i sylwetkami prelegentów:
Broszura informacyjna.

Ceny:

890 PLN + 23% VAT przy zgłoszeniu do 16.02.2018 r. –  CENA PROMOCYJNA
990 PLN + 23% VAT przy zgłoszeniu od 16.02 do 23.02.2018 r.
1290 PLN + 23% VAT przy zgłoszeniu po 23.02.2018 r. 


4% rabatu od 2 osób oraz 6% od 3 osób z tej samej firmy.
Zniżki od 5 osób ustalane indywidualnie. 

Zapisy:

 tl_files/img/more.gif  Formularz restracyjny online

Wróć

Szkolenia

Aktualnie mie ma żadnych nadchodzących wydarzeń.